Портмоне Унісекс чорне під змію
- Немає в наявності
- Код: 132
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портмоне Унісекс змійка 2 відділу, зручно відкривається і закривається за рахунок блискавок. Всередині кілька відділень для купюр, посередині відділення на блискавці для дрібниці, відділення для дисконтних карт. З лицьового боку додаткове відділення на кнопках.
12 карт
3 відділу під гроші
Розмір: 20*12*5 см
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 200 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Стать | Унісекс |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 50 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 513 ₴
- Спосіб упаковки: поставка в роздрібній упаковці



