Лаковый женский кошелек персиковый
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 131
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець лаковий на 2 змійки, всередині кілька відділень на блискавці, відділення для дисконтних карток. посередині відділення на блискавці для дрібниці. Лицьова сторона отдекорирована фігурним візерунком.
4 відділу для грошей
12 карт
1 відділ на замку
Розмір: 20*10*5 см
4 відділу для грошей
12 карт
1 відділ на замку
Розмір: 20*10*5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 200 мм |
| Застібка | Замок, Блискавка |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Товщина | 50 мм |
| Колір | Персиковий |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 513 ₴









