Маленький гаманець з дівчинкою світло червоний
- Немає в наявності
- Код: 124
228 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний шкірозамінник.
гарний милий гаманець c дівчинкою на кнопці.
має 2 відділення під купюри одне з них на замочку, поміститься ваші 4 кредитні картки.
Висота 11 см
Довжина в складеному 9 см
у розкладеному 23 см
гарний милий гаманець c дівчинкою на кнопці.
має 2 відділення під купюри одне з них на замочку, поміститься ваші 4 кредитні картки.
Висота 11 см
Довжина в складеному 9 см
у розкладеному 23 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 110 г |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | поліуретан |
| Застібка | кнопка магніт |
- Ціна: 228 ₴






