Жіноча маленька сумка через плече, коричнева
- Немає в наявності
- Код: 116
456 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча маленька сумочка Жіноча
Зверніть увагу на цю модель! Вона лаконічна, стильна, невелика але містка. Ця сумка має однотипний дизайн строгий вигляд і виглядає дорого.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має один основний відділ на блискавці 1 кишені на блискавці |
![]() |
Розмір - 25х17х2 см, |
![]() |
Вмістить всі необхідні жіночі приналежності |
![]() |
В комплекті не знімний та регульований ремінь 125 см |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — золото |
![]() |
Виробник використовує шкіру PU |
![]() |
Всі строчки рівні |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на магніт і блискавку |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати сумочку відмінної якості за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 456 ₴














