Жіноча містка сумка чорна
- Немає в наявності
- Код: 101
1 083 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
відмінна сумка матеріал поліуретан + PU шкіра.
містка поміститися всі.
основний відділ закривається на блискавку.
всередині основного відділу ще 4 відділу 2 з них на блискавці під гаманець,телефон
і 2 невеликих кишеньки. Сумка дуже якісна.
Довжина 40 см
Висота 28 см
Ширина дна 12 см
Ремінь в комплекті!
містка поміститися всі.
основний відділ закривається на блискавку.
всередині основного відділу ще 4 відділу 2 з них на блискавці під гаманець,телефон
і 2 невеликих кишеньки. Сумка дуже якісна.
Довжина 40 см
Висота 28 см
Ширина дна 12 см
Ремінь в комплекті!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Довжина плечового ременя | 130 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 12 мм |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 083 ₴



