Жіноча бордова сумка, яскрава стильна з шкіри PU
Распродажа
- Немає в наявності
- Код: 085
1 482 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка. Виконана із щільної шкіри PU. Дуже містка Сумка має 2 великих відділу 3-й відділ на блискавці. Є всередині 3 кишені 1 з них на блискавці ( гроші або документи) і кишені під ключі і телефон, також є кишеня на зовнішній стороні, досить місткий.
Сумку можна покласти на будь-яку поверхню вона має 4 невеликих ніжки. Ремінь в комплекті дозволить вам носити сумку на плечі. Така сумка виглядає стильно і престижно, при цьому зберігаючи свій мінімалізм. Висока функціональність.
Довжина 37 см
Висота 23 см
Висота ручки 19 см
Ширина 16 см
Сумку можна покласти на будь-яку поверхню вона має 4 невеликих ніжки. Ремінь в комплекті дозволить вам носити сумку на плечі. Така сумка виглядає стильно і престижно, при цьому зберігаючи свій мінімалізм. Висока функціональність.
Довжина 37 см
Висота 23 см
Висота ручки 19 см
Ширина 16 см
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 190 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 1 482 ₴




