Жіночий гаманець на кнопці Мерилін Монро на кнопці
- Немає в наявності
- Код: 092
285 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

гаманець з незвичайним принтом.
має одне велике відділення під гроші, 5 кредитних карт і 1 фото вікно
також відділ для дрібниць на застібці.
Довжина 10 см
Висота 12 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Довжина | 100 мм |
| Застібка | Клямка, Кнопки |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | поліуретан |
| Матеріал | шкіра PU |
| Колір | як на фото |
- Ціна: 285 ₴






