Жіночий гаманець на кнопці Secret Garden блакитний/синій
Топ продаж
- Немає в наявності
- Код: 043
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал шкіра PU
Тип елемента:гаманець подвійного складанняКнопка-магніт
Кількість відділень для купюр 5
відділення для кредитних карт 5
Кількість відділень для монет 1
довжина 19 см
висота 9 см
ширина 2,5 см
Більше товарів у нас на сайті: lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 190 мм |
| Застібка | Замок |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 399 ₴






