Чоловічий гаманець натуральна шкіра зверху чорний (шкіра 2 сорту)
- Немає в наявності
- Код: 075
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 100 г |
| Вид шкіри | Бичок |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Довжина | 120 мм |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 342 ₴









