Жіночий гаманець, м'який Малиновий на кнопці
- Немає в наявності
- Код: 042
228 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'який, приємний на дотик як зовні так і всередині, практичний модний,легкий:
Відмінний гаманець, місткий і зручний. Хороший та практичний подарунок для Вас і ваших близьких. Всередині 3 основних паперових відділень, 6 відділень для кредитних карт і 1 фото вікно. Закривається на кнопку.
Довжина 17.5 см
Висота 9 см
Більше гаманців тут: https://lisbag.com.ua/
Відмінний гаманець, місткий і зручний. Хороший та практичний подарунок для Вас і ваших близьких. Всередині 3 основних паперових відділень, 6 відділень для кредитних карт і 1 фото вікно. Закривається на кнопку.
Довжина 17.5 см
Висота 9 см
Більше гаманців тут: https://lisbag.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Довжина | 180 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Оздоблення та прикраси | Фотодрук |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
- Ціна: 228 ₴










