Шкіряний жіночий гаманець - Aligator червоний
Топ продаж
- Немає в наявності
- Код: 065
741 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Натуральна шкіра з тисненням у вигляді крокодила. Якісний, красивий, функціональний. Чудовий варіант для подарунка.
Розмір: 18 х 8,5 см х 3 див.
- чотири відділи для купюр;
- відділ на змійці;
-для дріб'язку;
Відділ з віконцем для фото або прав;
Безліч відділів для візиток, кредитних та ін. карт.
Розмір: 18 х 8,5 см х 3 див.
- чотири відділи для купюр;
- відділ на змійці;
-для дріб'язку;
Відділ з віконцем для фото або прав;
Безліч відділів для візиток, кредитних та ін. карт.
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Довжина | 180 мм |
| Застібка | Клямка, Кнопки |
| Кількість відділень для документів | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 741 ₴



