Сумка жіноча натуральна шкіра Polina & Eiterou 23х16х8.5 см Бордова
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1299
2 508 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка середнього розміру
Сумка з м'якої шкіри містка, лаконічна. З нею будь-який ваш образ буде чудовий.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має одне основне відділення та пару доп кишень і кишеню на блискавку. |
![]() |
Розмір — 23*16*8.5 см |
![]() |
Стильний сучасний дизайн, має дорогий та стильний вигляд |
![]() |
Два ремені в комплекті 120 см шкіряний і текстильний 100 см |
Що ще необхідно знати?
![]() |
Сумочка виготовлена в гарному кольорі фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру корови |
![]() |
Усі строчки ідеально прошиті, тверде дно, 4 металеві ніжки |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на клапан під ним на блискавку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polina & Eiterou |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лайка |
| Колір | Бордовий |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня без застібки |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина ручок | 85 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
- Ціна: 2 508 ₴


















