Чоловічий класичний гаманець портмоне Bailini, Коричневий 12х10х2.5 см
- Немає в наявності
- Код: 074
237 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий класичний гаманець на кнопці. Виконаний з якісної шкіри PU з обробкою під натуральну шкіру. На дотик гладкий і приємний. Всередині 2 відділу під купюри і один з них на блискавці, 8 відділів під кредитний карти, 1 фото вікно і 3 додаткових відділу для карт або інших дрібних речей. Закривається на кнопку. Легко розташувати в чоловічу сумку або рюкзак, не займає багато місця. Із цим аксесуаром Вам забезпечений краса і комфорт. Фурнітура кольору срібла.
Довжина 12 см
Ширина 10 см
Товщина 2.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bailini |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 237 ₴






