Сумка хобо через плече стьобана ромб 25х21х9 см
- Готово до відправки
- Код: Xbo289-A
285 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір сумки: 25*21*9 см. Максимальна довжина ременю 105 см, регулюється в меншу сторону. Одне загальне відділення на блискавку з підкладкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Хобо/Сумка бродяги |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 285 ₴






