Маленька Валіза валіза ручна поклажа 55×36×21 Рожева
- Готово до відправки
- Код: 888-PP
1 539 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька валіза на колесах
Фотографуємо Самостійно це наші фото
Матеріал : Міцний поліпропілен гнеться
Колеса на підшипниках
Розмір маленький, ручна поклажа в літак
55×36×21 см (розміри вказані з колесами)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nuri |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ручна поклажа |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Рожевий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Розміри | |
| Об`єм | 42 л |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 36 см |
| Глибина | 21 см |
| Вага | 2.6 кг |
- Ціна: 1 539 ₴









