Дута спортивна болонева Чорна сумка 41х33х21 см + Ремінь
- Готово до відправки
- Код: 602
677 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка. Виконана з водовідштовхувальної болоньєвої тканини. Відмінно підійде для повсякденного використання, поїздки або походу, а тренажерний зал. Водовідштовхувальна тканина Розмір сумки дозволяє розмістити необхідні речі. Всередині основний відділ ,додаткові кишені та підкладка.Фурнітура срібло.
Розміри:
Довжина - 48 см.
Ширина - 26 см.
Висота - 35 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Плащівка |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Для жінок |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 4 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Водонепроникне дно, Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 35 л |
| Висота | 48 см |
| Ширина | 26 см |
| Глибина | 25 см |
| Вага | 400 г |
- Ціна: 677 ₴




