Гаманець МІні Тонкий чоловічий 11х8х1 см Чорний
- Готово до відправки
- Код: k3309
176 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець чоловічий Тонкий
1 Віділення для купюр
6 Віділення для карток
1 Фотовікно
11х8х1 см
Шкірозаміник
1 Віділення для купюр
6 Віділення для карток
1 Фотовікно
11х8х1 см
Шкірозаміник
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Довжина | 11 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 50 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 176 ₴




