Гаманець ультратонкий чоловічий 11х9х1 см Коричневий
- Готово до відправки
- Код: 71657
188 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець чоловічий Тонкий
2 Віділення для купюр
3 Віділення для карток
1 Фотовікно
1 для SIM
Шкірозаміник
11х9х1 см
2 Віділення для купюр
3 Віділення для карток
1 Фотовікно
1 для SIM
Шкірозаміник
11х9х1 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Довжина | 11 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 60 г |
- Ціна: 188 ₴




