Сумка жіноча крос боді текстильна 24х15x9 см Чорна
- Готово до відправки
- Код: azj3296
339 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка Шопер
Універсальна чорна сумка-шопер — ідеальний вибір для тих, хто цінує стиль, зручність і практичність. Виготовлена з міцної зносостійкої тканини, чудово тримає форму. Підходить для повсякденного використання: для навчання, роботи, шопінгу або прогулянок.
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розміри 24х15x9 см |
![]() |
Закривається на блискавку |
![]() |
Завдяки формі та кольору сумку можна поєднувати з одягом будь-якого стилю. |
![]() |
Має місткі розміри сумісна з форматом А5 |
Особливості цієї сумочки
![]() |
Фурнітура якісна, виготовлена в срібному кольорі. |
![]() |
Ремінь до 130 см |
![]() |
Можна носити в руці, на згині ліктя або плечі. |
![]() |
Виробництво зосереджене в Китаї |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JingPin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шопер |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Підкладка | Так |
| Ергономічні ручки | Ні |
| Максимальна вага | 3 кг |
| Об`єм | 5 л |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 339 ₴

















