Жіночий рюкзак однотонний зі штучної м'якої шкіри 30х27х14 см Чорний
- Готово до відправки
- Код: 7754
599 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальний жіночий великий рюкзак. Ця модель зроблена з водовідштовхувальної, м'якої шкіри, гладка на дотик. Сумісний із форматом А4. Матиме гарний вигляд на як дівчатах, так і на жінках, класичний стиль завжди тішить елегантністю й комфортом. Закривається на блискавку. Усередині два основні відділи та кишеня на блискавці. З лицьового боку розташована кишеня на блискавці по довжині рюкзака, ззаду кишеня на блискавці для зручного зберігання речей у безпеці. Рюкзак зручно носити в руці або на спині за допомогою зручних лямок. Лямки регулюються.
Висота 30 см
Ширина 27 см
Глибина 14 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 10 л |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 27 см |
| Максимальне навантаження | 7 кг |
| Кишені | Фронтальний, Верхній, Задній |
| Вага | 400 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 599 ₴






