Спортивний Рюкзак Quechua Arpenaz 10 Фіолетовий
- Готово до відправки
- Код: 4246
277 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гарний рюкзак для дорослих і дітей, досить місткий для будь-якого віку вмістить: кросівки, книги, нетбук або планшет. Привертає увагу дизайном і якістю пошиття. Водонепроникний Quechua Arpenaz 10L ідеально підійде для прогулянок по місту, походу в спортзал або басейн, а також прогулянок на велосипедах.
Рюкзак складається з основного відділення і переднього кишені на блискавці. Якісний матеріал, зручна ущільнена спинка, широкі плечові ремені. Ідеальний для тривалого носіння, підкладка рюкзака не дасть ваших плечей втомлюватися. Також є можливість відрегулювати довжину плечового ременя.
Обсяг ― 10 літрів
Вага ― 160 грам
Розмір:
Довжина 40 см
Висота 23 см
Ширина дна-10 см
Основний матеріал 100% поліестер
Рекомендації по догляду ― ручне прання в теплій злегка мильній воді. Можливе застосування м'якої щітки. Не рекомендується прати у пральній машині і машинна сушка. Не прасувати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quechua |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 10 л |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Вентиляція спини, Водонепроникний кишеню, Грудна стяжка, Лямки анатомічної форми, Водонепроникна тканина |
| Колір | Фіолетовий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Глибина | 10 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 23 см |
| Вага | 160 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Фото друку |
| Кишені | попереду, зовнішній, основний |
- Ціна: 277 ₴


