Сумка маленька чоловіча через плече одноколірна 14х9х5 см Чорна
- Готово до відправки
- Код: Bj6851А
151 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча повсякденна барсетка маленького розміру, виготовлена з водонепроникного щільного нейлону з підкладкою з поліестеру. Підходить для зберігання документів, грошей, ключів, візиток, кредитних карток, мобільного телефону. Барсетка має одне основне відділення, одну кишеню зовнішні і одна внутрішня кишеня.
Высота 9 см
Ширина 14 см
Ширина дна 5 см
Длина ремня 130 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Водонепроникний |
| Стиль | Спортивний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 151 ₴





