Чоловіча сумка через плече, з натуральної шкіри 22 × 8 × 17 см Чорна
- Готово до відправки
- Код: 522-с
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна сумка через плече
Виготовлена зі щільної, якісної шкіри, гладка і м'яка на дотик. Має чималі розміри та підійде для будь-якого чоловіка. Безліч кишень розмістить усі необхідні речі. Усі фото є авторськими , тому ви отримаєте такий самий товар, як на фото.
Що необхідно знати?
![]() |
Чудовий дизайн |
![]() |
Закривається на блискавку |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 22×8×17 см. |
![]() |
Ручка для перенесення |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджене в Тайвані |
![]() |
Якісна фурнітура кольору срібла |
![]() |
1 Основне відділення 3 відділення на блискавці |
![]() |
Максимальна Довжина ременя 140 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Буйволова шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Шліфована |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина ручок | 35 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 570 ₴

















