Ручна поклажа зі знімними колесами Sky Travel 53х31х21 + 5 см Чорний
- Готово до відправки
- Код: 168
1 596 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза Sky travel зі знімними колесами
Сумка на колесах Sky travel виготовлений із тканини. Перевага валізи перед пластиковими валізами в тому, що вона не боїться ударів і падіння з висоти. Валіза закривається на блискавку, має підкладку всередині, а також ремені для запобігання вмісту від ударів
Головне про товар
![]() |
Ця модель виготовлена зі щільної тканини, Гумові колеса |
![]() |
Розмір: 58х35х24 + 5 см |
![]() |
Об'єм 45 Літров. |
![]() |
Каркас всередині. |
Що ще необхідно знати?
![]() |
Каучукові довговічні колеса, 6 см |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал |
![]() |
Має розширення 5 см. |
![]() |
Висувна металева ручка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sky travel |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Міні |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Розміри | |
| Об`єм | 45 л |
| Висота | 53 см |
| Ширина | 31 см |
| Глибина | 21 см |
| Вага | 2.5 кг |
- Ціна: 1 596 ₴

















