Жіноча маленька дута сумка, 24х17х12 см із текстилю Синій
- Готово до відправки
- Код: 6169
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча модна та молодіжна сумочка
Зроблена з текстилю добре прошита. Всі образи з цією сумочкою будуть незабутні.
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розміри 24х17х12 см |
![]() |
Закривається на блискавку |
![]() |
М'яка та стильна |
![]() |
Одне містке відділення |
Особливості цієї сумочки
![]() |
Фурнітура кольору срібла |
![]() |
Молодіжний дизайн |
![]() |
Виробництво зосереджене в Тайвані |
![]() |
Підійде для будь-якої вікової категорії |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Тканина |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Синій |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 399 ₴









