Сумка жіноча чорна міні з ремінцем і ручкою 22х14х6 см Біла
- Готово до відправки
- Код: 08677
524 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча маленька сумочка через плече
Стильна чорна мінісумка з оригінальним об'ємним дизайном на передній панелі. Має як коротку ручку для носіння в руці, так і довгий регульований ремінець через плече. Компактний розмір робить її ідеальним вибором для прогулянок, побачень і повсякденних образів. Елегантна, універсальна та сучасна модель, яка чудово поєднується з джинсовкою, пальто або сукнею
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має одне основне відділення |
![]() |
Розмір — 22х14х6 см |
![]() |
Невеликий розмір, 1 відділення |
![]() |
У комплекті ланцюг ремінь, максимальна довжина 120 см |
Що ще необхідно знати?
![]() |
Сумочка виготовлена в гарному кольорі фурнітура — золото |
![]() |
Виробник використовує шкіру PU |
![]() |
Усі строчки рівні |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на клапан |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JingPin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 524 ₴











