Чоловіча сумка через плече Wepower 30х26х10 см Синя
- Готово до відправки
- Код: 2326
741 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча водонепроникна, багатофункціональна сумка Wepower
Стильна та практична чоловіча сумка через плече Wepower — ідеальний аксесуар для повсякденного використання. Виготовлена з міцного та вологостійкого матеріалу, вона чудово підходить для роботи, прогулянок, поїздок та активного способу життя.
Що необхідно знати?
![]() |
Чудовий дизайн, багато кишень |
![]() |
Закривається на блискавку |
![]() |
Розмір моделі — 30х26х10 см |
![]() |
1 основний відділ на блискавці |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджене в Китаї |
![]() |
Якісна фурнітура метал |
![]() |
1 основне відділення, всередину 1 кишеня спереду на блискавці перегородки всередині, 1тыльный кишеня |
![]() |
Максимальний обхват 135 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | We power |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Водонепроникний |
| Стиль | Спортивний |
| Колір | Синій |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 741 ₴















