Рюкзак чоловічий діловий 47×32×18 см — рюкзак для ноутбука 17", водонепроникний з USB, для роботи, навчання
- Немає в наявності
- Код: 1808
855 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний рюкзак великий
Рюкзак виготовлений зі зносостійкого та водовідштовхувального матеріалу, що забезпечує надійний захист від вологи. Ущільнена спинка та м'які лямки роблять його комфортним навіть у разі тривалого носіння. Бічні кишені із сітки, приховані блискавки, зовнішній USB-порт для заряджання та безліч відділень усередині — все для вашої зручності та безпеки.
Головне про товар
![]() |
3 основні відділення на блискавці |
![]() |
Розмір — 47х32х18 см |
![]() |
Сучасна форма портфеля та дизайн |
![]() |
Водостійкий матеріал оксфорд |
Що ще необхідно знати?
![]() |
Місткий і функціональний |
![]() |
Перегородка під ноутбук |
![]() |
Ортопедична вентильована спинка |
![]() |
ручка для перенесення |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATM Sports |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 25 л |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Вентиляція спини, Водонепроникний кишеню, Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 47 см |
| Ширина | 18 см |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній, Задній |
| Вага | 800 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
- Ціна: 855 ₴














