Жіноча сумка-багет з екошкіри 21.5x12.5x6 см Чорна
- Готово до відправки
- Код: 7610
643 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантна невелика сумка клатч-багет
Стильний аксесуар, який підкреслює індивідуальність і смак своєї власниці. Компактний формат ідеально підходить для повсякденного використання або виходу у світ.
Сумка виготовлена з якісної екошкіри з акуратною фурнітурою та застібкою-магніт. Універсальний дизайн дає змогу поєднувати її як із кежуал-луками, так і з жіночнішим вбранням.
Розміри:
Висота 12.5 см
Ширина 21.5
Дно 6 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип сумки | Багет |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина ручок | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 643 ₴




