Жіноча чорна сумка через плече з екошкіри з пряжкою в стилі мінімалізм 23.5x16x6.5 см
- Готово до відправки
- Код: B9602
645 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече
Елегантна жіноча сумка через плече в мінімалістичному дизайні. Виготовлена з якісної екошкіри, стійка до зношування. Прикрашена декоративною пряжкою, має одне містке відділення та регульований плечовий ремінь. Підходить для офісу, прогулянок, зустрічей і вечірніх виходів. Стиль і практичність в одній моделі!
Розміри:
Висота 16 см
Ширина 23.5
Дно 6.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип сумки | Багет |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина плечового ременя | 1000 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 645 ₴



