Дорожня Сумка SPORT 63 х 38 х 35 см + 10 см Розширення 90 л Чорна
- Немає в наявності
- Код: "002
1 710 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка на колесах для дальних поездок
Дорожня сумка на колесах, аксесуар, який завжди те, що треба у далеких поїздках без нього не як. Цей товар призначений для основного об'ємного багажу, ця модель проста у використанні, її можна переміщати на колесах і в руках за ручки.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти макс 40 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 63 х 38 х 35 см + 10 см |
![]() |
2 роликові колеса на підшипниках |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджене в Тайване |
![]() |
Водостійка текстура |
![]() |
Додаткова кишеня має розширення |
![]() |
Міцний матеріал, великий розмір |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dingda |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 3 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 90 л |
| Висота | 63 см |
| Ширина | 38 см |
| Глибина | 35 см |
| Вага | 2.2 кг |
- Ціна: 1 710 ₴

















