Валіза Середня Golden Horse 68х41х27 см Golden Horse Чорна
- Немає в наявності
- Код: 1001-2
2 877 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза Golden Horse Міцна Середня
Сумка на колесах Golden Horse виготовлена з міцної тканини Cordura 1500D. Обладнана двома бічними ніжками для зручного горизонтального розміщення. Валіза закривається на блискавку та має додаткове розширення на 5 см.
Всередині передбачені ремені для фіксації вмісту и додаткова кишеня на блискавці для дрібниць.
Усі фотографії товару зроблені у нашій власній студії, тому ви отримаєте саме той продукт, який зображений на фото.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві тканинні ручки для зручного захоплення та перенесення валізи, а також додаткова ручка на дні валізи. |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти макс. 30-35 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 68х41х27 см + розширення на 5 см. |
![]() |
4 окремих колеса, крутиться на 360 градусів |
Додаткова інформація
![]() |
Зміцнені кути, задня спинка й бічні частини валізи |
![]() |
Стійкий до впливу вологи легко протерти вологою тканиною |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал Cordura 1200D |
![]() |
Вбудований кодовий замок пароль можна змінити спочатку 0 0 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Golden Horse |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень | 3 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 75 л |
| Висота | 68 см |
| Ширина | 41 см |
| Глибина | 27 см |
| Вага | 3.6 кг |
- Ціна: 2 877 ₴

















