Органайзер у багажник авто на липучках — ящик для інструментів протиковзний на липучках 50 х 17 х 24 см
- Готово до відправки
- Код: 20300
385 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ящик-органайзер має одне велике відділення для ваших речей або вашого інструменту. Також ящик має кришку з ручкою для зручного перенесення сумки, яка закривається на липучку.
- Матеріал — штучна повсть;
- Сірий колір;
- Спосіб кріплення — липучки;
- Кількість кріплень — 3 шт. (на спинці та основі);
- Кришка — є;
- Ручка для транспортування — є;
- Кількість відділів органайзера — 1;
- Розміри (ДхШхВ) — 50 х 17 х 24 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | JinPeng |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 240 мм |
| Об`єм | 30 л |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 385 ₴







