Молодіжна сумка з крокодиловим тисненням і чорною фурнітурою, 22х12х7 см, Коричнева
- Готово до відправки
- Код: 6239
573 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча маленька сумочка
Ефектна молодіжна сумка з крокодиловим тисненням, виготовлена в стильному чорному кольорі з чорною фурнітурою. Компактні розміри роблять її ідеальним аксесуаром для вечірнього виходу або повсякденного використання. Модний дизайн підкреслює унікальний стиль і надає образу елегантності. Сумка обладнана зручною ручкою та знімним ремінцем, що дає змогу носити її в руках або на плечі. Практичний аксесуар для сучасних дівчат, які цінують стиль і зручність.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має одне основне відділення |
![]() |
Розмір — 22х12х7 см |
![]() |
Невеликий розмір |
![]() |
У комплекті знімний ремінь, максимальна довжина 120 см |
Що ще необхідно знати?
![]() |
Сумочка виготовлена в гарному кольорі фурнітура — Чорна |
![]() |
Виробник використовує шкіру PU |
![]() |
Усі строчки рівні |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на клапан |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JingPin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 573 ₴










