Жіноча рожева сумка з м'якої екошкіри з металевими ніжками, містка модель 29х23х11 см
- Готово до відправки
- Код: K5658
1 083 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча середня сумка
Стильна жіноча сумка зі щільної та м'якої екошкіри. Має місткий розмір, що ідеально підходить для повсякденного використання. Закривається на надійну блискавку, гарантуючи безпеку ваших речей. Металеві ніжки захищають дно сумки від пошкоджень і додають елегантності. Зручні ручки дають змогу носити сумку як у руці, так і на плечі. Класичний дизайн робить її універсальним аксесуаром, який чудово доповнить як діловий, так і повсякденний образ.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має 1 відділ |
![]() |
Розмір — 29х23х11 |
![]() |
Середній розмір, доп кишені |
![]() |
У комплекті ремінь максимальна довжина 120 см |
Що ще необхідно знати?
![]() |
Сумочка виготовлена в гарному кольорі фурнітура — Срібло |
![]() |
Виробник використовує штучну шкіру |
![]() |
Усі строчки рівні |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sumkiplus |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Рожевий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 083 ₴









