Чоловіча сумка-слінг з USB-виходом зі шкірозамінника 32х18х8 см — стильна, трансформується в рюкзак Сіра
- Немає в наявності
- Код: 3013 слинг
656 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча водонепроникна, багатофункціональна сумка-слінг
Стильна та функціональна сумка-слінг, яку можна використовувати як рюкзак, зі щільного шкірозамінника. Модель обладнана безліччю відділень, що дає змогу зручно організувати речі: планшет, телефон, документи, ключі та інші аксесуари. Особливістю сумки є вихід під USB, що дає змогу зручно заряджати ґаджети в дорозі. Міцний матеріал шкірозаймач забезпечує зносостійкість і водовідштовхувальні властивості, зберігаючи стильний вигляд навіть за щоденного використання. Універсальний дизайн дає змогу носити сумку як на правому, так і на лівому плечі завдяки регульованому ременю. Ідеальний вибір для активних міських жителів і мандрівників
Що необхідно знати?
![]() |
Класичний дизайн |
![]() |
Закривається на блискавку |
![]() |
Розмір моделі — 32х18х8 см |
![]() |
Безліч відділень на блискавці |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджене в Китаї |
![]() |
Якісна фурнітура |
![]() |
Тансформується в рюкзак, USB |
![]() |
Максимальний обхват 135 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEPOWER |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Водонепроникний |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Сірий |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, 2 основних, 3 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина ручок | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 656 ₴














