Жіноча нейлонова сумка-клатч 26х17х2 см — сіра багатофункціональна сумка через плече
- Готово до відправки
- Код: 85855
371 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча маленька сумочка
Багатофункціональна жіноча сумка-клатч із нейлонової тканини розміром. Легкий і компактний дизайн дає змогу використовувати її як клатч у руці або як сумку через плече завдяки знімному регульованому ремінцю. Виготовлена з міцної водовідштовхувальної нейлонової тканини, що забезпечує довговічність і практичність у використанні. Підходить для зберігання телефона, гаманця, ключів та інших дрібниць.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має 3 невеликі відділення на блискавці |
![]() |
Розмір — 26х17х2 см |
![]() |
Містить усе необхідне жіноче приладдя |
![]() |
У комплекті ремінь через плече |
Що ще необхідно знати?
![]() |
Сумочка виготовлена в гарному кольорі фурнітура — пластик |
![]() |
Виробник використовує нейлонову щільну такань, не боїться води |
![]() |
Усі строчки рівні |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на клапан із накидкою |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 371 ₴










