Жіноча сумка 32х20х11 см — чорна сумка з екошкіри із золотистою фурнітурою та металевими ніжками
- Немає в наявності
- Код: 9836
1 112 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча середня сумочка
Елегантна жіноча сумка середнього розміру 32х20х11 см виготовлена з високоякісної текстурованої екошкіри. Дизайн натхненний класичними моделями з елементами розкоші: золотиста фурнітура, витончена застібка-поворот, а також металеві ніжки на дні, які захищають сумку від пошкоджень і надають їй стильного вигляду. Всередині просторе відділення, яке ідеально підійде для розміщення документів формату A5, гаманця, косметички та інших необхідних речей. Сумка обладнана зручними ручками для носіння в руці та знімним регульованим ременем для носіння через плече. Строгий і елегантний дизайн робить її ідеальною для ділових зустрічей, офісу та повсякденних образів.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має 1 відділ |
![]() |
Розмір — 32х20х11 см |
![]() |
Середній розмір, доп кишені |
![]() |
У комплекті ремінь максимальна довжина 120 см |
Що ще необхідно знати?
![]() |
Сумочка виготовлена в гарному кольорі фурнітура — Срібло |
![]() |
Виробник використовує штучну шкіру |
![]() |
Усі строчки рівні |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку, і застібку-поворот |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sumkiplus |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина ручок | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 112 ₴














