Елегантна жіноча сумка 23х12х8 см — компактна чорна сумка з ручками та регульованим ременем
- Готово до відправки
- Код: 37427
640 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча напівкругла маленька сумочка
Елегантна жіноча сумка виготовлена з гладкої екошкіри чорного кольору. Компактна форма із закругленими краями надає аксесуару витонченого стилю. Сумка обладнана зручними ручками для носіння в руці, а також знімним регульованим ременем, що дає змогу носити її через плече. Золотиста фурнітура та декоративна пластина з написом додають вишуканості. Закривається на блискавку, гарантуючи безпеку речей. Ідеально підходить як для ділових, так і для повсякденних образів
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має один основний відділ |
![]() |
Розмір — 23х12х8 см |
![]() |
Невеликий розмір |
![]() |
У комплекті знімний ремінь , максимальна довжина 120 см |
Що ще необхідно знати?
![]() |
Сумочка виготовлена в гарному кольорі фурнітура — Золото |
![]() |
Виробник використовує шкіру PU |
![]() |
Усі строчки рівні |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка-блискавка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JingPin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 640 ₴









