Елегантна жіноча сумка через плече 19х13х5 см — стильна коричнева сумка з глянсовим оздобленням та клапаном
- Готово до відправки
- Код: 8526
649 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча маленька сумочка
Елегантна жіноча сумка через плече з якісної екошкіри з глянсовим оздобленням і стильною стяжкою. Контрастний клапан із геометричним візерунком надає моделі виразності та витонченості. Сумка закривається на зручний магнітний клапан і додатково фіксується блискавкою, гарантуючи безпеку ваших речей. Широкий регульований ремінь із міцного текстилю із золотистою фурнітурою робить аксесуар комфортним у носінні. Ідеальний вибір для повсякденних і вечірніх образів
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має одне основне відділення |
![]() |
Розмір — 19х13х5 см |
![]() |
Невеликий розмір |
![]() |
У комплекті знімний ремінь, максимальна довжина 120 см |
Що ще необхідно знати?
![]() |
Сумочка виготовлена в гарному кольорі фурнітура — золото |
![]() |
Виробник використовує шкіру PU |
![]() |
Усі строчки рівні |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на клапан |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JingPin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 649 ₴













