М'яка жіноча сумка через плече 19х13х5 см — компактна зеленасумка кросбоді з етнічним ременем і клапаном
- Готово до відправки
- Код: 007:
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча маленька сумочка
Компактна жіноча сумка через плече виготовлена з м'якої текстурованої екошкіри чорного кольору. Сумка закривається на стильний клапан і додатково фіксується блискавкою для надійності. Особливістю моделі є широкий регульований ремінь із яскравим етнічним візерунком, який надає образу оригінальності та стилю. Золотиста фурнітура додає вишуканості. Ідеально підходить для повсякденних виходів і створення модного образу
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має одне основне відділення |
![]() |
Розмір — 19х13х5 см |
![]() |
Невеликий розмір |
![]() |
У комплекті знімний ремінь, максимальна довжина 120 см |
Що ще необхідно знати?
![]() |
Сумочка виготовлена в гарному кольорі фурнітура — золото |
![]() |
Виробник використовує шкіру PU |
![]() |
Усі строчки рівні |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на клапан і блискавку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JingPin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Зелений |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 570 ₴









