Жіноча невелика сумка через плече напівкругла 20х15х7 см, Біла
- Готово до відправки
- Код: 8989
599 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча напівкругла маленька сумочка
Стильна сумка компактного розміру, виготовлена з фактурного матеріалу в класичному кольорі. Контрастне прострочення надає особливого шарму та оригінальності дизайну. Зручна коротка ручка та регульований плечовий ремінь дають змогу носити сумку в руці або через плече. Завдяки лаконічному силуету та практичному формату, сумка ідеально підходить для повсякденних образів, ділових зустрічей і прогулянок
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має один основний відділ |
![]() |
Розмір — 20х15х7 см |
![]() |
Невеликий розмір |
![]() |
У комплекті знімний ремінь , максимальна довжина 120 см |
Що ще необхідно знати?
![]() |
Сумочка виготовлена в гарному кольорі фурнітура — Срібло |
![]() |
Виробник використовує шкіру PU |
![]() |
Усі строчки рівні |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка-блискавка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JingPin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Напівкругла |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 599 ₴








