Міні сумочка через плече з відкидним клапаном на блискавці 18х11х5 см Коричнева
- Готово до відправки
- Код: 8495
372 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча маленька сумочка
Компактна та стильна жіноча сумка. Виконана з міцного текстильного матеріалу з елегантним чорно-сірим візерунком. Має зручний клапан на кнопці та регульований ремінь, що дає змогу носити її через плече або в руках. Ідеальний варіант для повсякденного використання, прогулянок і подорожей. Легкість і універсальний дизайн роблять її чудовим доповненням до будь-якого образу
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має один відділ |
![]() |
Розмір — 18х11х5 см |
![]() |
Маленький розмір ремінь на плече |
![]() |
В комплекте ремінь |
Що ще необхідно знати?
![]() |
Сумочка виготовлена в гарному кольорі фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує штучну шкіру |
![]() |
Усі строчки рівні |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на магніт і блискавку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JingPin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 372 ₴













