Велика сумка Шопер, М'яка 40х29х12 см Біла
- Немає в наявності
- Код: 9233
610 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка. Дизайн сумки досить стриманий і молодіжний в один і той самий час, тому її можна поєднувати з будь-яким типом одягу. Зручна та містка сумочка з якісної шкіри PU. Міцні, досить довгі ручки. Закривається на блискавку. Всередині один великий основний відділ, а також два маленькі відділення для телефона або інших дрібниць, і кишенька на блискавці. Сумка зручна, її розміри дадуть змогу вам розмістити нетбук, формат А4, книгу, пляшку з водою та інші речі.
Довжина 40 см
Висота 29 см
Товщина 12 см
Довжина ручки 28 см
Вага 300 грамів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 280 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 610 ₴



