Великий міцний непромокальний рюкзак Diwang Jundao 47×30×18 см Чорний
- Немає в наявності
- Код: 1040
921 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний рюкзак великий
Великий спортивний рюкзак виготовлений із міцних, вологостійких матеріалів, стійких до механічних пошкоджень. Завдяки безлічі кишень і відділень, він забезпечує зручну організацію речей. У рюкзак із легкістю помістяться ноутбук, спортивна форма, взуття, пляшка води, перекуски та інші аксесуари, необхідні для тренувань або активного відпочинку
Головне про товар
![]() |
3 основні відділення на блискавці |
![]() |
Розмір — 47х30х18 см |
![]() |
Сучасна форма портфеля та дизайн |
![]() |
Водостійкий матеріал нейлон |
Що ще необхідно знати?
![]() |
Місткий і функціональний |
![]() |
Перегородка під ноутбук |
![]() |
Ортопедична вентильована спинка |
![]() |
Тросикова ручка для перенесення |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATM Sports |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 35 л |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Вентиляція спини, Водонепроникний кишеню, Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 47 см |
| Ширина | 18 см |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній, Задній |
| Вага | 800 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
- Ціна: 921 ₴















