Великий Нейлоновий щільний 45х30х15 см Непромокальний Чорний
- Немає в наявності
- Код: 8005
864 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний рюкзак великий
Цей великий спортивний рюкзак виготовлений із міцних матеріалів, які стійкі до вологи та механічних пошкоджень. У нього безліч кишень і відділень, що забезпечує зручну організацію всіх необхідних речей, включно з м'ячем або шоломом, а також ноутбуком. У ньому з легкістю помістяться ноутбук, спортивна форма, взуття, пляшка води, перекуски та інші аксесуари.
Головне про товар
![]() |
1 основне відділення на блискавці з перегородкою для ноутбука |
![]() |
Розмір — 45х30х15 см |
![]() |
Сучасна форма портфеля та дизайн |
![]() |
Водостійкий матеріал PU |
Що ще необхідно знати?
![]() |
Місткий і функціональний |
![]() |
Бічні лямки |
![]() |
Ортопедична спинка |
![]() |
Можна зафіксувати на ручці валізи |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RONG LONG |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 22 л |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Вентиляція спини, Водонепроникний кишеню, USB-роз'єм, Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 15 см |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній, Задній |
| Вага | 700 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
- Ціна: 864 ₴
















