Жіноча Велика Сумка Шопер 34х29х15 см Чорна
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1145с
542 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка Шопер
Жіноча сумка-шопер. Сумка-шопер стане незамінною річчю для походів у магазин, на пляж або похода за покупками.
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розміри 34х29х15 см |
![]() |
Закривається на блискавку |
![]() |
Завдяки формі та кольору сумку можна поєднувати з одягом будь-якого стилю. |
![]() |
Має місткі розміри сумісна з форматом А5 і А4. |
Особливості цієї сумочки
![]() |
Фурнітура якісна, виготовлена в срібному кольорі. |
![]() |
Ручки 30 см |
![]() |
Можна носити в руці, на згині ліктя або плечі. |
![]() |
Виробництво зосереджене в Китаї |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JingPin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Оксфорд |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина ручок | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 542 ₴
















