Жіночий маленький гаманець 11.5*8.5*3 см Рожевий
- Немає в наявності
- Код: 1231/23310
271 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий гаманець під нубук
Невеликий жіночий гаманець на кнопці. Має стильний і привабливий дизайн, красиво і вишукано виглядає в руці.
Чому саме він?
![]() |
Ніжний і приємний на дотик |
![]() |
Доповнить як повсякденний, так і класичний образ |
![]() |
Розмір моделі -11.5*8.5*3 см |
![]() |
Місткий для своїх розмірів |
Додаткова інформація
![]() |
Картки, гроші та візитки будуть завжди під рукою |
![]() |
Закривається на кнопку |
![]() |
5 для карток,1 для грошей і 1 фото вікно |
![]() |
Зовні монетниця |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Нубук |
| Колір | Рожевий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 271 ₴
















