Шкіряний жіночий маленький шкіряний 9.5х2х9.5 см на кнопці Cardinal бірюзовий
- Готово до відправки
- Код: 015м-166
1 243 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий матовий гаманець зі шкіри Cardinal
Жіночий невеликий, місткий лаковий гаманець Cardinal з натуральної шкіри гарний і вишуканий. Оригінальний дизайн виконаний з якісної натуральної шкіри. Закривається на кнопку. Фурнітура кольору срібла.
Що необхідно знати?
![]() |
Вишуканий дизайн, висока зносостійкість . |
![]() |
Маленький, але має безліч відділень, вмістить все необхідне. |
![]() |
Розмір моделі— 9.5х2х9.5 см. |
![]() |
Товар в коробці. Відомий бренд. |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані. |
![]() |
Фурнітура кольору срібла. |
![]() |
2 відділа для банкнот, 5 для кред.карт ,1 фото вікно,1 для монет. |
![]() |
Невеликий розмір зручно розташувати в будь-якій жіночій сумці. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cardinal |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Бірюзовий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина | 95 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 243 ₴
















