Шкіряний гаманець на магніті матовий Cardinal 18.5×3×9.5 см Рожевий
- Готово до відправки
- Код: 5241л-Т
897 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лаковий шкіряний гаманець Cardinal
Новий гаманець жіночий аксесуар, і новий формат. Виконаний з натуральної шкіри, поверхня покрита лаком і з рифленим відливом. Такий гаманець підійде для сміливих і впевнених у собі, а так само буде відмінним подарунком для близької вам людини.
Що необхідно знати?
![]() |
Зручний і сучасний. |
![]() |
Щільна натуральна шкіра, |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 18.5 ×3×9.5 див. |
![]() |
Закривається на магніт |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено у Туречинні |
![]() |
Якісна фурнітура |
![]() |
8 відділів під карти, 6 - під гроші, 3 на блискавці. і доп кишеня на блискавці. |
![]() |
Підійде для будь-якої вікової категорії. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cardinal |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Рожевий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Оздоблення та прикраси | Емблема |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Вага | 250 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 897 ₴















